Компактні інструменти для подорожей від Diva Professional Styling

Ви турбуєтеся про збереження вашого стилю чи прекрасно доглянутого волосся під час ваших подорожей? Diva Professional Styling представляє вам два дуже зручних та компактних інструмента для укладки, які допоможуть вам створити цілий ряд різноманітних стилів навіть під час подорожей. Новий “Mini Pro Styling” від Diva включає в себе два дуже необхідних і ергономічних інструменти – це “міні-стайлер” та “міні-фен”.

diva-mini-pro-styling-hair-dryer-and-styler-2

Перш за все це міні-фен, компактний, але цілком сформований і має всі функції, які ви очікуєте від повноцінного фену. Він має 2 температурних режими і в його комплект входять різного роду насадки, а саме – тонкий концентратор для точного укладання волосся, вузьку насадку для цільового та направленого повітряного потоку і міні-дифузор, що створює неперевершений об’єм та фантастичні локони. Також у фена знімається задня решітка для збільшення продуктивності.

Перше, що привернуло увагу (крім яскравого кольору) був той факт, що фен надзвичайно легкий та компактний. Його розміру вистачить щоб поміститися в самих маленьких валізах. З потужністю у 1000Вт цей компактний фен володіє надзвичайною продуктивністю і може бути ідеальним інструментом для створення будь яких стилів у подорожах.

diva-mini-pro-styling-hair-dryer-and-styler-2

diva-mini-pro-styling-hair-dryer-and-styler-3

diva-mini-pro-styling-hair-dryer-and-styler-4

diva-mini-pro-styling-hair-dryer-and-styler-6

Mini Pro Styler – це розмір, який ідеально підходить, щоб взяти його з собою у відпустку і навіть для щоденного використання, якщо вам потрібно змінювати свій стиль волосся протягом дня. З супер гладкими керамічними пластинами і миттєвою 30 секундною функцією розігрівання, міні стайлери є достатньо потужними та ідеально компактними для подорожей. Так само, як фен, випрямляч має адаптер штепсельної вилки BS/EU. Випрямляч нагрівається до 210 °C і забезпечує відмінну укладку та контроль. Як і  будь-який інший продукт серії “Mini Pro Styling” він є ідеальним для подорожей та швидкого і якісного укладання на ходу. Звісно, якщо у вас дуже кучеряве волосся, на це потрібно більше часу, щоб досягти бажаних результатів, користуючись зменшиною версією звичайного випрямляча волосся.

Якщо ви шукаєте компактний випрямляч, який пропонує хороші результати і також зручний для подорожей, то це є беззаперечно хорошим вибором. Ми рекомендуємо серію “Mini Pro Styling” для кемпінгу, поїздки або подорожей. Mini Pro Styler від Diva ідеально підходить для приборкання вашого неслухняного волосся.

diva-mini-pro-styling-hair-dryer-and-styler-7