Diva professional Styling – це британська компанія, що базується в Лондоні, де мешкають найкращі стилісти світу. Наші продукти спроектовані, розроблені і випробувані в найкращих салонах Великобританії, що підкріплено широким спектром різноманітних нагород.

 Session Instant Heat

Session Instant Heat – це наші електричні ультра-преміум вироби для волосся, розроблені з нуля для стилістів, які працюють з моделями та знаменитостями. Ця інноваційна система для укладання волосся використовує провідні компоненти з усього світу, щоб створити асортимент, який задовольнить справжніх професіоналів.

Rebel hair collection

Бажаєте незвичних рішень та інструментів? Спробуйте наші високопрофесійні інструменти з колекції “Rebel“, які відзначені безліччю нагород. Створення стилю за допомогою колекції “Rebel” підходить саме для тих, хто насмілюється спростовувати стандартні рішення!

Fell The Heat

Наш основний асортимент арганових та титанових випрямлячів успішно використовується найкращими стилістами і продається в салонах по всьому світу. Ця революційна технологія поєднує арганову олію та титанові пластини, чим забезпечує чудове ковзання і контроль, а також надзвичайну зносостійкість.

Mini Pro Styling

Mini Pro Styling – це професійні міні-інструменти, які були розроблені, щоб надати Вам всі переваги наших технологій, об’єднані в легкому, зручному і компактному дизайні для використання в салоні, вдома чи в подорожах.

n_kol