Чому саме ми?


 Лідери наринку 

Ми  із нашою продукцією і нашою репутацією якості займаємо лідируючі позиції на ринку, гарантія швидкого і ефективного обслуговування.

 Якість

Ми розробили дуже широкий спектр продуктів, що охоплюють великий відсоток категорії сушки і укладання волосся. І коли ми розробляємо продукт, ми завжди можемо гарантувати, що це найкраща якість за доступною ціною, так що ви можете завжди бути впевнені у вашій покупці.

 Завжди в тренді

Ми також пишаємося нашою відповіддю на нові ринкові і моделювання тенденцій. Якщо є нова тенденція на, ви можете гарантувати, у нас є продукт, який може створити найостанніші погляди так само швидко і так само легко, як це можливо.  

 Вигідні умови співпраці

Наші продукти продаються через салони і салон оптовиків, а також на 30 світових ринках. Насправді, ми є найбільшим брендом в салоні оптовиків у Великобританії! Більшість салон оптовиків запасти більшу частину нашого асортименту, так що якщо ви є перукар отримувати володіння нашої продукції легко. 

Про нас

 alt=

Diva Professional Styling є британська, сімейна компанія, що базується в Лондоні - будинком для кращих перукарів світу. Всі наші продукти були розроблені, виготовлені і випробувані в Великобританії, і ми використовуємо зверху, нагородами перукарів випробуванню салон і затвердити всі наші продукти. Таким чином, ви знайдете наші продукти використовуються в салонах кращих в світі, таких як Тревор Sorbie, Чарльз Уортінгтон, Річард Уорд, Брукс і Брукс, Regis, червоне дерево, Headmasters, Шон Ханна назвати кілька! Популярні серед знаменитостей і королівської сім'ї, так, що наші продукти також використовуються лаштунки на різних фільмах високого профілю і телевізійних програм, включаючи Skyfall, Downtown Abbey і танці на льоду.

Детальніше
Офіційний представник Diva professional в Україні

НАШІ ТЕХНОЛОГІЇ

Client
Client
Client
Client
Client
Client
Client
Client